Wojciech Marek vs. Clement Chidekh 11.03.2020

Wojciech Marek vs. Clement Chidekh 11.03.2020 - M15 Toulouse - porovnání

ZÁPAS

11.03.201. koloWojciech Marek Clement Chidekh 6-4, 6-4 France M15 Toulouse tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Wojciech MarekClement Chidekh
1. podání %43/74 (58%)35/62 (56%)
Vyhrané body z 1.podání32/43 (74%)23/35 (66%)
Vyhrané body z 2.podání14/31 (45%)12/27 (44%)
Vyhrané break-bally4/7 (57%)2/9 (22%)
Vyhrané body z returnu27/62 (44%)28/74 (38%)
Vyhrané body celkem73/136 (54%)63/136 (46%)
Dvojchyby16
Esa41

STATISTIKY ZÁPASU

1
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva0-0
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
1-0Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-1Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva2-2
0-0, 0-15
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva3-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
3-4Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva4-4
0-0, 30-0
6-4
2
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva0-2
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-2Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva2-2
3-3Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0, 0-15, 0-30, 40-40
3-4Clement Chidekh Clement Chidekh podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Wojciech Marek Wojciech Marek podáva4-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
6-4

Wojciech Marek
Poľsko
27.05.01, 19 Let




789
20

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
13.06.01, 18 Let







Clement Chidekh
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Wojciech Marek vs. Clement Chidekh - Vzájemné zápasy

11.03.201. koloWojciech MarekClement Chidekh6-4, 6-4 detail zápasuFrance M15 Toulouse tvrdý I.

Wojciech Marek - poslední zápasy

France M15 Toulouse - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Clement Chidekh6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Alberto Barroso Campos2-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Fabio Coelho6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Marvin Moeller6-3, 6-74, 10-3 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Riaan Du Toit6-3, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Jack Draper2-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Alexander Donski6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Scott Duncan7-63, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. David Quayle6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Josip Krstanovic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
12.02.20
2. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen3-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Anton Matusevich6-2, 7-62 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Adam Jones6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Sahej Maker6-1, 6-0 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
25.01.20
semifinále
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Ugo Blanchet3-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Alvaro Lopez San Martin6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Nino Ehrenschneider6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Antoine Escoffier5-7, 3-6 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Marek Gengel6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Giovanni Fonio3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
24.10.19
2. kolo
vs. Karim-Mohamed Maamoun6-3, 1-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Aryan Goveas6-2, Aryan Goveas - skrečvýhradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
04.10.19
semifinále
vs. Patrik Niklas-Salminen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.10.19
čtvrtfinále
vs. Filip Bergevi6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.19
2. kolo
vs. Anton Matusevich6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Robin Thour6-2, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Sam Taylor6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Johan Claesson6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Niels Lootsma7-63, 6-74, 5-7 prohradetail zápasu

Clement Chidekh - poslední zápasy

France M15 Toulouse - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo5-7, 0-6 prohradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Luca Sanchez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Guillaume Dermiens4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M25+H Nevers - tvrdý I.
30.09.19
kvalifik.
vs. Louis Dussin2-6, 1-6 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Imrane Bentekhici6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
16.09.19
kvalifik.
vs. Harry David Meehan1-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Glenn Smits6-1, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Pierre Faivre6-74, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
France M25 Bagneres - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Eduardo Struvay6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Sizya Ernest Kivanda6-3, 7-5 výhradetail zápasu
01.09.19
kvalifik.
vs. Maxime Hillhouse6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France M25+H Toulouse - antuka
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Alexis Gautier0-6, 2-6 prohradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Tepmahc7-5, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau4-6, 2-6 prohradetail zápasu
France France F22 - tvrdý I.
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda1-6, 5-7 prohradetail zápasu
France France F20 - tvrdý I.
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Alexis Boureau3-6, 1-6 prohradetail zápasu
France France F16 - tvrdý
04.09.18
1. kolo
vs. Sebastien Boltz4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
02.09.18
kvalifik.
vs. Louis Dussin7-5, 6-4 výhradetail zápasu
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Wilfredo Gonzalez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France St. Remy - tvrdý
04.09.16
2. kolo kval.
vs. Albano Olivetti2-6, 2-6 prohradetail zápasu
<