ZÁPAS
13.08.18 | 2. kolo kval. | William Bushamuka | Sam Lapides | 6-4, 6-3 | USA F23 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kongo
24.01.96, 28 Let
21 338 $
24.01.96, 28 Let
21 338 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
26.03.95, 29 Let
26.03.95, 29 Let
William Bushamuka vs. Sam Lapides - Vzájemné zápasy
13.08.18 | 2. kolo kval. | William Bushamuka | Sam Lapides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | USA F23 | tvrdý |
William Bushamuka form & Sam Lapides form
William Bushamuka - poslední zápasy
M15 Lima - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Sam Lapides - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Tom Dynka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Walner Espinoza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Osmel Rivera Granja | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 6-3, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mauricio Astorga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Viju George | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Osmel Rivera Granja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Alex Torres | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Torres | 4-6, 4-2, Alex Torres - skreč | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. William Bushamuka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Varun Luthra | 6-1, 6-1 | detail zápasu |