ZÁPAS
07.03.15 | 1. kolo kval. | Wesley Koolhof | Xin Gao | 6-4, 7-61 | Guangzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Wesley Koolhof | Xin Gao | |
1. podání % | 53/72 (74%) | 41/83 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/53 (74%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané break-bally | 1/8 (13%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/83 (40%) | 20/72 (28%) |
Vyhrané body celkem | 85/155 (55%) | 70/155 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Wesley Koolhof vs. Xin Gao - Vzájemné zápasy
07.03.15 | 1. kolo kval. | Wesley Koolhof | Xin Gao | 6-4, 7-61 | detail zápasu | Guangzhou Challenger | tvrdý |
Wesley Koolhof form & Xin Gao form
Wesley Koolhof - poslední zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | Tristan Lamasine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Edgar Jeanmougin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Irving Challenger - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.16 2. kolo kval. | vs. George Von Massow | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.16 1. kolo kval. | vs. Grzegorz Panfil | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.15 kvalifik. | vs. Matwe Middelkoop | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.15 2. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bogota - tvrdý | ||||
18.07.15 1. kolo kval. | vs. Chris Guccione | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
31.03.15 1. kolo | vs. Jan Hernych | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.15 kvalifik. | vs. Stephane Balagne | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.15 1. kolo kval. | vs. Richard Trival | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
16.03.15 kvalifik. | vs. Sanam Singh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.15 2. kolo kval. | vs. Toni Androic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.15 1. kolo kval. | vs. Zhao Cai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
09.03.15 kvalifik. | vs. Yusuke Watanuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.15 2. kolo kval. | vs. Huixin Wang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.15 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Wroclaw Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.15 1. kolo kval. | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.15 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.15 2. kolo kval. | vs. Marcus Willis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Casablanca Challenger - antuka | ||||
11.01.15 kvalifik. | vs. Guillaume Rufin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.15 1. kolo kval. | vs. Mamoun El Abbar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.15 2. kolo kval. | vs. Michael Linzer | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
20.10.14 čtvrtfinále | vs. Luke Bambridge | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.14 semifinále | vs. Adrien Bossel | 6-4, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.14 1. kolo | vs. Jack Carpenter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.14 2. kolo | vs. David Rice | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sacramento Challenger - tvrdý | ||||
27.09.14 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Xin Gao - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | - Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Anro Nel | 4-6, 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-1, 4-6, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jordan Smith | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Egor Tsarapkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Yecong He | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 1-6, 6-74 | detail zápasu |