INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sidane Pontjodikromo vs. Vladyslav Manafov - Vzájemné zápasy
13.02.19 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Sidane Pontjodikromo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Sidane Pontjodikromo form & Vladyslav Manafov form
Sidane Pontjodikromo - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 3-6, 0-1, - Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Emilien Demanet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Felix Mischker | 1-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Matthew William Donald | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | Gabriel Decamps - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |