ZÁPAS
21.02.18 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-1 | Kazakhstan F2 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladyslav Manafov | Maxim Ratniuk | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
Vladyslav Manafov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Vladyslav Manafov | 2-0 | |
Vladyslav Manafov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vladyslav Manafov vs. Maxim Ratniuk - Vzájemné zápasy
21.02.18 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F2 | tvrdý I. |
Vladyslav Manafov form & Maxim Ratniuk form
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |