ZÁPAS
30.10.18 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Giorgio Ricca | 6-2, 6-0 | Estonia F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladyslav Manafov | Giorgio Ricca | |
1. podání % | 22/32 (69%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/10 (80%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkem | 57/81 (70%) | 24/81 (30%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
2-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladyslav Manafov | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vladyslav Manafov vs. Giorgio Ricca - Vzájemné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Giorgio Ricca | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Estonia F2 | koberec |
Vladyslav Manafov form & Giorgio Ricca form
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |
Giorgio Ricca - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - skreč | detail zápasu |