ZÁPAS
13.08.18 | kvalifik. | Vladislav Melnic | Alexandru Vasile Manole | 6-1, 6-1 | Romania F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladislav Melnic | Alexandru Vasile Manole | |
1. podání % | 28/45 (62%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/17 (29%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandru Vasile Manole | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Vladislav Melnic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Vladislav Melnic | 1-1 | |
Vladislav Melnic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alexandru Vasile Manole | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladislav Melnic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Vladislav Melnic | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Vladislav Melnic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Vladislav Melnic | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Vladislav Melnic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexandru Vasile Manole | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladislav Melnic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vladislav Melnic | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Vladislav Melnic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Rumunsko
23.06.99, 24 Let
13 382 $
23.06.99, 24 Let
13 382 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
21.09.98, 25 Let
13 968 $
21.09.98, 25 Let
13 968 $
Vladislav Melnic vs. Alexandru Vasile Manole - Vzájemné zápasy
13.08.18 | kvalifik. | Vladislav Melnic | Alexandru Vasile Manole | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
Vladislav Melnic form & Alexandru Vasile Manole form
Vladislav Melnic - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | - | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu |
Alexandru Vasile Manole - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu |