ZÁPAS
05.03.20 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Stepan Pecak | 6-4, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Uzhylovsky | Stepan Pecak | |
1. podání % | 22/43 (51%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/21 (71%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladimir Uzhylovsky | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stepan Pecak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Uzhylovsky | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Stepan Pecak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladimir Uzhylovsky | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Stepan Pecak | |
Vladimir Uzhylovsky | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Stepan Pecak | |
0-0 | ||
Vladimir Uzhylovsky | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Stepan Pecak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Vladimir Uzhylovsky | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Stepan Pecak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladimir Uzhylovsky | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Stepan Pecak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-0 | Stepan Pecak | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.06.00, 23 Let
21.06.00, 23 Let
Vladimir Uzhylovsky vs. Stepan Pecak - Vzájemné zápasy
05.03.20 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Stepan Pecak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Vladimir Uzhylovsky form & Stepan Pecak form
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Stepan Pecak - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | detail zápasu |