ZÁPAS
26.09.17 | 1. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Pavel Tsoy | 6-1, 6-0 | Kazakhstan F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Uzhylovsky | Pavel Tsoy | |
1. podání % | 25/33 (76%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 7/33 (21%) |
Vyhrané body celkem | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.09.95, 28 Let
14 482 $
19.09.95, 28 Let
14 482 $
Vladimir Uzhylovsky vs. Pavel Tsoy - Vzájemné zápasy
26.09.17 | 1. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Pavel Tsoy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Vladimir Uzhylovsky form & Pavel Tsoy form
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |
Pavel Tsoy - poslední zápasy
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 3-2, - Pavel Tsoy - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Clement Geens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Dietrich Dernowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Danis Baybekov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |