ZÁPAS
02.03.20 | 2. kolo kval. | Vladimir Uzhylovsky | Leonardo Chiari | 6-0, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
05.01.00, 24 Let
05.01.00, 24 Let
Vladimir Uzhylovsky vs. Leonardo Chiari - Vzájemné zápasy
09.03.20 | 2. kolo kval. | Vladimir Uzhylovsky | Leonardo Chiari | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
02.03.20 | 2. kolo kval. | Vladimir Uzhylovsky | Leonardo Chiari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Vladimir Uzhylovsky form & Leonardo Chiari form
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |
Leonardo Chiari - poslední zápasy
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Florian Bergmann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Marra | 7-64, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maik Moraing | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Giuliano Benedetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Pellanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Brian Bencic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Bernardini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F17 - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
10.03.18 | vs. Christopher Hutterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Tobias Rief | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Aljaz Fugina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F19 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Francesco Moncagatto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu |