ZÁPAS
30.08.17 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Julian Onken | 6-74, 6-1, 6-0 | Ukraine F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Uzhylovsky | Julian Onken | |
1. podání % | 54/108 (50%) | 51/86 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/54 (74%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/54 (33%) | 11/35 (31%) |
Vyhrané break-bally | 9/15 (60%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 49/86 (57%) | 50/108 (46%) |
Vyhrané body celkem | 107/194 (55%) | 87/194 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vladimir Uzhylovsky vs. Julian Onken - Vzájemné zápasy
30.08.17 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Julian Onken | 6-74, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Ukraine F4 | antuka |
Vladimir Uzhylovsky form & Julian Onken form
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 4-6, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | Andrew Fenty - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Julian Onken - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-5, - Julian Onken - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Borna Devald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Igor Karpovets | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Louis Herman | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
08.03.18 kvalifik. | vs. Tom Kocevar-Desman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
21.12.17 čtvrtfinále | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.17 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Aqeel Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - antuka | ||||
15.12.17 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.17 2. kolo | vs. Muhammad Abid | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.17 1. kolo | vs. Ahmed Chaudary | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - antuka | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Samir Iftikhar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.17 1. kolo | vs. Tegbir Singh Hara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Bastien Kolly | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Marco Di Prima | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Younes Rachidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Niklas Schell | 1-6, 6-78 | detail zápasu |