ZÁPAS
20.09.16 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Kento Yamada | 6-4, 6-2 | Kazakhstan F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Ivanov | Kento Yamada | |
1. podání % | 31/54 (57%) | 53/78 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/23 (39%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 44/78 (56%) | 23/54 (43%) |
Vyhrané body celkem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
19.07.98, 25 Let
19.07.98, 25 Let
Vladimir Ivanov vs. Kento Yamada - Vzájemné zápasy
27.09.16 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Kento Yamada | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
20.09.16 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Kento Yamada | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Vladimir Ivanov form & Kento Yamada form
Vladimir Ivanov - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Kento Yamada - poslední zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detail zápasu |