ZÁPAS
07.11.18 | 2. kolo | Vladimir Ivanov | Giorgio Ricca | 6-0, 6-4 | Estonia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Ivanov | Giorgio Ricca | |
1. podání % | 26/40 (65%) | 31/44 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vladimir Ivanov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vladimir Ivanov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladimir Ivanov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-4 | Giorgio Ricca | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vladimir Ivanov vs. Giorgio Ricca - Vzájemné zápasy
07.11.18 | 2. kolo | Vladimir Ivanov | Giorgio Ricca | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Vladimir Ivanov form & Giorgio Ricca form
Vladimir Ivanov - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Giorgio Ricca - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - skreč | detail zápasu |