ZÁPAS
01.10.17 | 2. kolo kval. | Vladimir Ivanov | Batyr Sapaev | 6-2, 6-0 | Almaty Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Ivanov | Batyr Sapaev | |
1. podání % | 23/44 (52%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladimir Ivanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vladimir Ivanov | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vladimir Ivanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Vladimir Ivanov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Batyr Sapaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
24.07.91, 32 Let
24.07.91, 32 Let
Vladimir Ivanov vs. Batyr Sapaev - Vzájemné zápasy
01.10.17 | 2. kolo kval. | Vladimir Ivanov | Batyr Sapaev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Almaty Challenger | antuka |
Vladimir Ivanov form & Batyr Sapaev form
Vladimir Ivanov - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Batyr Sapaev - poslední zápasy
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Abdusamad Usmanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Aziz Dadabaev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Akbarmirzo Mamirov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Kedryuk | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
18.06.17 kvalifik. | vs. Dmitry Surchenko | 6-76, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Amal Sultanbekov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu |