ZÁPAS
14.05.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Mert Alkaya | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.06.00, 23 Let
11 979 $
14.06.00, 23 Let
11 979 $
Vlad Victor Cornea vs. Mert Alkaya - Vzájemné zápasy
14.05.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Mert Alkaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Mert Alkaya form
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Mert Alkaya - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Paul Werren | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-1, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detail zápasu |