ZÁPAS
27.05.19 | 1. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Ioan Luca Vidan | 6-0, 6-2 | M25+H Bacau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
05.01.99, 25 Let
05.01.99, 25 Let
Vlad Victor Cornea vs. Ioan Luca Vidan - Vzájemné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Ioan Luca Vidan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Ioan Luca Vidan form
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ioan Luca Vidan - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andrej Wawrzyczek | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marek Rehacek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Selim Ben Hadjali | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 1-5, - Ioan Luca Vidan - skreč | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 7-67, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F26 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Breno Souza Plentz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 5-1, Sergiu Darie Medesan - skreč | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 4-6, 0-3, - Ioan Luca Vidan - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Patrick Rynsaardt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tudor Ghenea | 6-1, 6-3 | detail zápasu |