ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Cosmin Ontica | 7-5, 7-67 | Romania F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
22.03.95, 29 Let
22.03.95, 29 Let
Vlad Victor Cornea vs. Cosmin Ontica - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Cosmin Ontica | 7-5, 7-67 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
28.07.14 | 1. kolo | Vlad Victor Cornea | Cosmin Ontica | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
12.08.13 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Cosmin Ontica form
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Cosmin Ontica - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |