ZÁPAS
23.04.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlad Victor Cornea | Alessandro Ceppellini | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/14 (36%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlad Victor Cornea | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vlad Victor Cornea vs. Alessandro Ceppellini - Vzájemné zápasy
23.04.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Alessandro Ceppellini form
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Alessandro Ceppellini - poslední zápasy
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nicola Filippi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Mitchell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 7-62, 4-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Romain Gales | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.20 kvalifik. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-2, - Alessandro Ceppellini - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
31.05.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bordone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Franco Capalbo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 7-5, 7-66 | detail zápasu |