ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Vlad Andrei Dumitru | Juan Ignacio Alcalde | 6-4, 2-6, 10-4 | M15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
09.05.97, 26 Let
14 171 $
09.05.97, 26 Let
14 171 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
18.07.99, 24 Let
18.07.99, 24 Let
Vlad Andrei Dumitru vs. Juan Ignacio Alcalde - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Vlad Andrei Dumitru | Juan Ignacio Alcalde | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Vlad Andrei Dumitru form & Juan Ignacio Alcalde form
Vlad Andrei Dumitru - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Juan Ignacio Alcalde - poslední zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 7-65, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-72, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-4, Giacomo Revelli - skreč | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ege Pekel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mohamad Elgarhy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Ismail Elshafei | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu |