ZÁPAS
05.02.18 | kvalifik. | Vitaliy Sachko | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-0 | Egypt F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.03.97, 27 Let
17 150 $
24.03.97, 27 Let
17 150 $
Vitaliy Sachko vs. Vitalii Shcherba - Vzájemné zápasy
05.02.18 | kvalifik. | Vitaliy Sachko | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Egypt F4 | tvrdý |
07.08.17 | kvalifik. | Vitaliy Sachko | Vitalii Shcherba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka |
Vitaliy Sachko form & Vitalii Shcherba form
Vitaliy Sachko - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-76, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Vitalii Shcherba - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |