ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Nikita Mashtakov | 5-7, 6-1, 6-4 | Ukraine F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vitaliy Sachko | Nikita Mashtakov | |
1. podání % | 52/98 (53%) | 47/94 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/52 (54%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/46 (50%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 51/94 (54%) | 47/98 (48%) |
Vyhrané body celkem | 102/192 (53%) | 90/192 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vitaliy Sachko vs. Nikita Mashtakov - Vzájemné zápasy
28.09.19 | semifinále | Vitaliy Sachko | Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Chornomorsk | antuka |
05.09.17 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Nikita Mashtakov | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ukraine F5 | antuka |
Vitaliy Sachko form & Nikita Mashtakov form
Vitaliy Sachko - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Nikita Mashtakov - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detail zápasu |