ZÁPAS
21.01.20 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Igor Sijsling | 7-66, 6-2 | M25 Nussloch | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Vitaliy Sachko | Igor Sijsling | |
1. podání % | 60/86 (70%) | 41/76 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/60 (70%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 33/76 (43%) | 33/86 (38%) |
Vyhrané body celkem | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vitaliy Sachko | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Igor Sijsling | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Igor Sijsling | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Vitaliy Sachko | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 4-3, 5-3, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Igor Sijsling | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Igor Sijsling | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vitaliy Sachko vs. Igor Sijsling - Vzájemné zápasy
21.01.20 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Igor Sijsling | 7-66, 6-2 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
Vitaliy Sachko form & Igor Sijsling form
Vitaliy Sachko - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Igor Sijsling - poslední zápasy
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
27.08.21 semifinále | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 čtvrtfinále | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - skreč | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham 1 - tráva | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.04.21 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
02.04.21 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detail zápasu |