ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Guillaume Dermiens | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vitaliy Sachko | Guillaume Dermiens | |
1. podání % | 33/55 (60%) | 47/67 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkem | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 15-15 | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Guillaume Dermiens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
4-2 | Guillaume Dermiens | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
04.09.99, 24 Let
04.09.99, 24 Let
Vitaliy Sachko vs. Guillaume Dermiens - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Guillaume Dermiens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Vitaliy Sachko form & Guillaume Dermiens form
Vitaliy Sachko - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Guillaume Dermiens - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Samm Butler | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Jarno Jans | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Loic Cloes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Lucas Szewczyk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Florian Broska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-5, - Guillaume Dermiens - skreč | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 4-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 6-3, 6-1 | detail zápasu |