ZÁPAS
13.03.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-0, 4-6, 7-66 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vit Kopriva | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
1. podání % | 58/86 (67%) | 58/94 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/58 (64%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/28 (57%) | 13/36 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 48/94 (51%) | 33/86 (38%) |
Vyhrané body celkem | 101/180 (56%) | 79/180 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vit Kopriva vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo - Vzájemné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Vit Kopriva form & Nikolas Sanchez-Izquierdo form
Vit Kopriva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Nikolas Sanchez-Izquierdo - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 finále | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-0 | detail zápasu |