ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 6-0 | M25 Poznan | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vit Kopriva | Juliusz Bienkiewicz | |
1. podání % | 27/51 (53%) | 27/55 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/27 (67%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/24 (75%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
0-1 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 30-0 | ||
1-2 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-15 | ||
Vit Kopriva | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Vit Kopriva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0 | ||
Vit Kopriva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
13.07.99, 24 Let
13.07.99, 24 Let
Vit Kopriva vs. Juliusz Bienkiewicz - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M25 Poznan | antuka |
Vit Kopriva form & Juliusz Bienkiewicz form
Vit Kopriva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Juliusz Bienkiewicz - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 5-7, 5-4, - Juliusz Bienkiewicz - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paul Roeder | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Alan Bojarski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Siim Troost | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Wright | 7-65, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-4, 6-73, 10-3 | detail zápasu |