ZÁPAS
10.03.18 | 1. kolo kval. | Ville-Petteri Ahti | Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | Greece F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
12.10.95, 28 Let
12.10.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.07.99, 24 Let
02.07.99, 24 Let
Ville-Petteri Ahti vs. Klim Kozyrev - Vzájemné zápasy
10.03.18 | 1. kolo kval. | Ville-Petteri Ahti | Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Greece F3 | tvrdý |
Ville-Petteri Ahti form & Klim Kozyrev form
Ville-Petteri Ahti - poslední zápasy
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sogn Biskop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Pauli Sillanpaa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pauli Sillanpaa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 kvalifik. | vs. Martins Rocens | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Ettore Capello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Harshal Rukhaiyar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Roni Rikkonen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Adrien Bossel | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Klim Kozyrev - poslední zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | detail zápasu |