ZÁPAS
08.12.18 | 1. kolo kval. | Viktor Nikitin | Pavle Daljev | 6-3, 4-6, 6-2 | Turkey F40 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
03.12.97, 26 Let
03.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Viktor Nikitin vs. Pavle Daljev - Vzájemné zápasy
08.12.18 | 1. kolo kval. | Viktor Nikitin | Pavle Daljev | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Turkey F40 | antuka |
Viktor Nikitin form & Pavle Daljev form
Viktor Nikitin - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Mykhailo Kvantaliani | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Zlatan Palazov | 3-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Robert Gurtler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-64, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
26.07.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Svyatoslav Shainyan | Svyatoslav Shainyan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |