ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Viktor Durasovic | Stephane Robert | 6-2, 6-3 | Orleans Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktor Durasovic | Stephane Robert | |
1. podání % | 42/55 (76%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/42 (76%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 16/55 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Viktor Durasovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Durasovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Durasovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktor Durasovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Viktor Durasovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Durasovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Durasovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Durasovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktor Durasovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktor Durasovic vs. Stephane Robert - Vzájemné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Viktor Durasovic | Stephane Robert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Orleans Challenger | tvrdý I. |
Viktor Durasovic form & Stephane Robert form
Viktor Durasovic - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
10.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-74, 7-64, 6-77 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Stephane Robert - poslední zápasy
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - skreč | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
04.01.20 semifinále | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.20 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.20 2. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
18.05.19 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
10.04.19 2. kolo | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.02.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | detail zápasu |