ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo | Victor Baluda | Zhansultan Chembotayev | 6-3, 2-6, 6-4 | Kazakhstan F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Victor Baluda | Zhansultan Chembotayev | |
1. podání % | 45/94 (48%) | 50/73 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/45 (76%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/49 (39%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 32/73 (44%) | 41/94 (44%) |
Vyhrané body celkem | 85/167 (51%) | 82/167 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
11.06.97, 26 Let
11.06.97, 26 Let
Victor Baluda vs. Zhansultan Chembotayev - Vzájemné zápasy
26.09.16 | 1. kolo | Victor Baluda | Zhansultan Chembotayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
19.09.16 | 1. kolo | Victor Baluda | Zhansultan Chembotayev | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Victor Baluda form & Zhansultan Chembotayev form
Victor Baluda - poslední zápasy
Russia F7 - antuka | ||||
24.08.18 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 1-3, - Victor Baluda - skreč | detail zápasu | |
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Geraskin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 1-5, - Victor Baluda - skreč | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
09.09.17 semifinále | vs. Bastian Trinker | 6-3, 5-7, 0-2, - Victor Baluda - skreč | detail zápasu | |
08.09.17 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Scott Duncan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Juan Jose Arjona Venturelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Simon Navarro | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
12.01.17 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.17 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
19.11.16 finále | vs. Dmitry Popko | - | detail zápasu | |
19.11.16 semifinále | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.16 čtvrtfinále | vs. Nikola Milojevic | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.11.16 2. kolo | vs. Dan Dowson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.16 1. kolo | vs. Dylan Gee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F45 - tvrdý | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Andrey Yakovlev | 1-4, - Victor Baluda - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
29.09.16 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-73, 4-6 | detail zápasu |
Zhansultan Chembotayev - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 5-7, 7-66, 3-3, - Zhansultan Chembotayev - skreč | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ruan Du Preez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Lobak | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Levine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Miles Bugby | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Stylianos Perdikogiannis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Danis Baybekov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Victor Baluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Victor Baluda | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Ahad Ermatov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Danis Baybekov | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Luca Margaroli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Odil Akramov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Fernando Clemente De Yarto | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |