ZÁPAS
27.11.19 | 1. kolo | Viacheslav Yulik | Filip Duda | 6-4, 4-1, - skreč | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viacheslav Yulik | Filip Duda | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/29 (72%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/12 (25%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/60 (53%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body celkem | 56/101 (55%) | 45/101 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Viacheslav Yulik | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-2 | Filip Duda | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Viacheslav Yulik | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viacheslav Yulik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Filip Duda | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Viacheslav Yulik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viacheslav Yulik | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viacheslav Yulik | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Filip Duda | |
0-0 | ||
- skreč |
Rusko
06.09.00, 23 Let
06.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Viacheslav Yulik vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
27.11.19 | 1. kolo | Viacheslav Yulik | Filip Duda | 6-4, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Viacheslav Yulik form & Filip Duda form
Viacheslav Yulik - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Karsten Wuyts | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Vasisht Cheruku | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Augusto Virgili | 7-66, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 7-63, 6-0 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonasz Dziopak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |