ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Viacheslav Yulik | Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viacheslav Yulik | Daniil Gusev | |
1. podání % | 33/48 (69%) | 37/66 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/33 (61%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/66 (52%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Daniil Gusev | |
0-0 | ||
Viacheslav Yulik | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Viacheslav Yulik | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Daniil Gusev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viacheslav Yulik | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Daniil Gusev | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Viacheslav Yulik | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daniil Gusev | |
Viacheslav Yulik | 1-0 | |
2-0 | Daniil Gusev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Viacheslav Yulik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Daniil Gusev | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Viacheslav Yulik | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Daniil Gusev | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
Rusko
06.09.00, 23 Let
06.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.10.00, 23 Let
12.10.00, 23 Let
Viacheslav Yulik vs. Daniil Gusev - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Viacheslav Yulik | Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Viacheslav Yulik form & Daniil Gusev form
Viacheslav Yulik - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Karsten Wuyts | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Vasisht Cheruku | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Augusto Virgili | 7-66, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 7-63, 6-0 | detail zápasu |
Daniil Gusev - poslední zápasy
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu |