ZÁPAS
18.07.18 | 1. kolo | Vasko Mladenov | Jie-Ming Pai | 6-3, 6-1 | Chinese Taipei | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vasko Mladenov | Jie-Ming Pai | |
1. podání % | 27/38 (71%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 30/59 (51%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vasko Mladenov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-2 | Jie-Ming Pai | |
4-3 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasko Mladenov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasko Mladenov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Jie-Ming Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
30.10.00, 23 Let
30.10.00, 23 Let
Vasko Mladenov vs. Jie-Ming Pai - Vzájemné zápasy
18.07.18 | 1. kolo | Vasko Mladenov | Jie-Ming Pai | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
Vasko Mladenov form & Jie-Ming Pai form
Vasko Mladenov - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.04.19 čtvrtfinále | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - skreč | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Jie-Ming Pai - poslední zápasy
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yanjie Zheng | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Wending Deng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Hao-Hsiang Liao | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Fei Ti Liao | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Suthinan Tanthaseraneewat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Punnakrit Kritakara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Olly Sadler | 0-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Kuo-Heng Cheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Shao-Yu Yu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |