ZÁPAS
11.02.18 | 2. kolo kval. | Vasisht Cheruku | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 6-4 | Spain F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
India
14.06.99, 24 Let
14.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vasisht Cheruku vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo - Vzájemné zápasy
11.02.18 | 2. kolo kval. | Vasisht Cheruku | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Spain F5 | antuka |
Vasisht Cheruku form & Nikolas Sanchez-Izquierdo form
Vasisht Cheruku - poslední zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Khaled Elsayed | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Weibowen Zou | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bangalore Challenger - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Jayesh Pungliya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Francesco Trepla | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Hassan Bassel | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. Yugal Bansal | 6-4, 6-79, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 5-1, Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alex Fairbanks | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Amit Beniwal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Nikolas Sanchez-Izquierdo - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 finále | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-2 | detail zápasu |