ZÁPAS
13.09.18 | 2. kolo | Vasile Antonescu | Vasile-Alexandru Ghilea | 6-1, 6-4 | Romania F13 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vasile Antonescu | Vasile-Alexandru Ghilea | |
1. podání % | 40/56 (71%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/40 (73%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/52 (52%) | 19/56 (34%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vasile Antonescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Vasile Antonescu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 3-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasile Antonescu | 5-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0 | ||
Vasile Antonescu | 1-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasile Antonescu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Vasile Antonescu | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Vasile-Alexandru Ghilea | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasile Antonescu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vasile Antonescu vs. Vasile-Alexandru Ghilea - Vzájemné zápasy
13.09.18 | 2. kolo | Vasile Antonescu | Vasile-Alexandru Ghilea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Romania F13 | antuka |
Vasile Antonescu form & Vasile-Alexandru Ghilea form
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Vasile-Alexandru Ghilea - poslední zápasy
M15 Norman - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Ronan Jachuck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-78, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Jordi Arconada | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Spencer Papa | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Klemen Nikolas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-5, def. | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Mikhail Korovin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |