ZÁPAS
30.08.17 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Teodor Giusca | 6-0, 6-4 | Romania F12 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vasile Antonescu | Teodor Giusca | |
1. podání % | 34/56 (61%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.12.99, 24 Let
29.12.99, 24 Let
Vasile Antonescu vs. Teodor Giusca - Vzájemné zápasy
24.05.18 | 2. kolo | Vasile Antonescu | Teodor Giusca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
30.08.17 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Teodor Giusca | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Vasile Antonescu form & Teodor Giusca form
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Teodor Giusca - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Duje Kekez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-74, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Edson David Ortiz Tovar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Valencia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.18 | vs. Cedric De Zutter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Kacper Dworak | 6-1, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
26.07.18 čtvrtfinále | vs. Zizou Bergs | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 kvalifik. | vs. Tom Diederich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Belgium F4 - antuka | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Max Maas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Antoine Damiens | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 7-63 | detail zápasu |