ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Alexander Mannapov | 2-6, 6-1, 10-0 | M25+H Kassel | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.04.95, 28 Let
21.04.95, 28 Let
Vasile Antonescu vs. Alexander Mannapov - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vasile Antonescu | Alexander Mannapov | 2-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | M25+H Kassel | antuka |
Vasile Antonescu form & Alexander Mannapov form
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Mannapov - poslední zápasy
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-2, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 0-3, - Alexander Mannapov - skreč | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Pajo Marjanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benito Sanchez Martinez | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 2-6, 7-66, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-4, 6-2 | detail zápasu |