ZÁPAS
10.07.18 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Alban Meuffels | 7-61, 2-1, - skreč | Netherlands F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vasile Antonescu | Alban Meuffels | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 37/56 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/56 (45%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkem | 57/108 (53%) | 51/108 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alban Meuffels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vasile Antonescu | 0-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Vasile Antonescu | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 0-3 | |
Vasile Antonescu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alban Meuffels | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Alban Meuffels | |
0-0, 30-40 | ||
3-4 | Alban Meuffels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vasile Antonescu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Alban Meuffels | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 5-6 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Vasile Antonescu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Vasile Antonescu | 6-1 | |
0-0, | ||
Vasile Antonescu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Vasile Antonescu | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30 | ||
Vasile Antonescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vasile Antonescu vs. Alban Meuffels - Vzájemné zápasy
10.07.18 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Alban Meuffels | 7-61, 2-1, Alban Meuffels - skreč | detail zápasu | Netherlands F3 | antuka |
Vasile Antonescu form & Alban Meuffels form
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Alban Meuffels - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 6-3, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 kvalifik. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 6-74, 5-9, - Alban Meuffels - skreč | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Mousa Zayed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Sofiene Zaddem | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Tommy Hamilton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Petros Tsitsipas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ashwin Ryan Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Yannick Verwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Yannik Reuter | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Gutierrez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu |