ZÁPAS
09.06.18 | 1. kolo kval. | Vasile-Alexandru Ghilea | Alexandros Dinopoulos | 6-3, 3-0, - skreč | Tunisia F23 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
04.07.86, 37 Let
04.07.86, 37 Let
Vasile-Alexandru Ghilea vs. Alexandros Dinopoulos - Vzájemné zápasy
09.06.18 | 1. kolo kval. | Vasile-Alexandru Ghilea | Alexandros Dinopoulos | 6-3, 3-0, Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | Tunisia F23 | antuka |
Vasile-Alexandru Ghilea form & Alexandros Dinopoulos form
Vasile-Alexandru Ghilea - poslední zápasy
M15 Norman - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Ronan Jachuck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-78, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Jordi Arconada | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Spencer Papa | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Klemen Nikolas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Mikhail Korovin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-5, def. | detail zápasu | |
06.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Alexandros Dinopoulos - poslední zápasy
Egypt F20 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Ronald Gabas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 0-3, - Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 0-3, - Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hossam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Pedro Bernabe Franco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 3-6, 2-4, - Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F38 - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 0-2, - Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F37 - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Dominik Barton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Leivo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Augusto Laranja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Laurynas Adomavicius | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Norbert Nagyi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Horton | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F14 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Radu Sebastian Popa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Alexandre Grigaut | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Danail Tarpov | 0-4, - Alexandros Dinopoulos - skreč | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Patrik Lapin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Maxime Guichoud | 0-6, 2-6 | detail zápasu |