ZÁPAS
29.07.19 | kvalifik. | Vasil Kirkov | Alexander Lebedev | 6-3, 3-6, 5-5, - skreč | Lexington Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vasil Kirkov | Alexander Lebedev | |
1. podání % | 66/88 (75%) | 59/102 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/66 (61%) | 39/59 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/15 (20%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 40/102 (39%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 94/190 (49%) | 96/190 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 8 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vasil Kirkov vs. Alexander Lebedev - Vzájemné zápasy
29.07.19 | kvalifik. | Vasil Kirkov | Alexander Lebedev | 6-3, 3-6, 5-5, Alexander Lebedev - skreč | detail zápasu | Lexington Challenger | tvrdý |
Vasil Kirkov form & Alexander Lebedev form
Vasil Kirkov - poslední zápasy
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
31.10.21 finále | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.21 semifinále | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.21 semifinále | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexander Lebedev - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |