Srbsko
17.11.00, 23 Let
17.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sabit Suntic vs. Valentin Royer - Vzájemné zápasy
26.02.19 | 1. kolo | Valentin Royer | Sabit Suntic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sabit Suntic form & Valentin Royer form
Sabit Suntic - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Valentin Royer - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 4-4, - Valentin Royer - skreč | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 7-67, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Jules Marie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Marek Gengel | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-2 | detail zápasu |