INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vadim Alekseenko vs. Julien Cagnina - Vzájemné zápasy
29.03.16 | 1. kolo | Vadim Alekseenko | Julien Cagnina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Egypt F11 | tvrdý |
09.02.15 | 1. kolo | Vadim Alekseenko | Julien Cagnina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Egypt F5 | tvrdý |
Vadim Alekseenko form & Julien Cagnina form
Vadim Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Julien Cagnina - poslední zápasy
Maia 1 - antuka | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - skreč | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Potchefstroom 2 - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Potchefstroom 1 - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - skreč | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | detail zápasu |