ZÁPAS
09.10.17 | kvalifik. | Vadim Alekseenko | Dan Dowson | 6-75, 7-5, 6-0 | Turkey F38 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vadim Alekseenko vs. Dan Dowson - Vzájemné zápasy
09.10.17 | kvalifik. | Vadim Alekseenko | Dan Dowson | 6-75, 7-5, 6-0 | detail zápasu | Turkey F38 | antuka |
Vadim Alekseenko form & Dan Dowson form
Vadim Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Dan Dowson - poslední zápasy
Portugal F12 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Andre Bandeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Javier Garcia-Sintes | 5-1, Javier Garcia-Sintes - skreč | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Omar Salman | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Vladislav Dubinsky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 3-6, 1-3, - Dan Dowson - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Bernardo Lemos Gomes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Philipp Davydenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Omar Salman | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu |