ZÁPAS
10.01.18 | 1. kolo kval. | Vaclav Safranek | Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vaclav Safranek | Renzo Olivo | |
1. podání % | 45/65 (69%) | 57/95 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/45 (71%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/13 (23%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/95 (40%) | 19/65 (29%) |
Vyhrané body celkem | 87/160 (54%) | 73/160 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vaclav Safranek vs. Renzo Olivo - Vzájemné zápasy
10.01.18 | 1. kolo kval. | Vaclav Safranek | Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Vaclav Safranek form & Renzo Olivo form
Vaclav Safranek - poslední zápasy
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - skreč | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.22 semifinále | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.05.21 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - skreč | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - skreč | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 2 - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 1 - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.21 čtvrtfinále | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.21 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Renzo Olivo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu |