ZÁPAS
01.12.19 | 1. kolo kval. | Umut Akkoyun | Daniil Gusev | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
10.07.00, 23 Let
17 351 $
10.07.00, 23 Let
17 351 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.10.00, 23 Let
12.10.00, 23 Let
Umut Akkoyun vs. Daniil Gusev - Vzájemné zápasy
01.12.19 | 1. kolo kval. | Umut Akkoyun | Daniil Gusev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Umut Akkoyun form & Daniil Gusev form
Umut Akkoyun - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Daniil Gusev - poslední zápasy
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu |