Ulises Blanch/Juan Pablo Ficovich vs. Adam Taylor/Jason Taylor

Ulises Blanch/Juan Pablo Ficovich vs. Adam Taylor/Jason Taylor - France F10 (Toulouse) - porovnání

ZÁPAS

18.06.18semifináleUlises Blanch/Juan Pablo Ficovich Adam Taylor/Jason Taylor 6-2, 6-1 France France F10 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Ulises Blanch
USA
25.03.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Austrália
23.06.91, 28 Let







Adam Taylor
Juan Pablo Ficovich
Argentina
24.01.97, 23 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Austrália
23.02.94, 26 Let




Jason Taylor
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ulises Blanch/Juan Pablo Ficovich vs. Adam Taylor/Jason Taylor - Vzájemné zápasy

18.06.18semifináleUlises Blanch/Juan Pablo FicovichAdam Taylor/Jason Taylor6-2, 6-1 detail zápasuFrance France F10 antuka

Ulises Blanch/Juan Pablo Ficovich - poslední zápasy

USA Columbus Challenger - tvrdý I.
25.02.20
1. kolo
vs. Junior A. Ore/Austin Rapp6-71, 4-6 prohradetail zápasu
France France F10 - antuka
18.06.18
semifinále
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Manuel Guinard/Laurent Rochette6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 7-5 výhradetail zápasu

Adam Taylor/Jason Taylor - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
12.03.20
semifinále
vs. Alexander Crnokrak/Cameron Green6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.20
čtvrtfinále
vs. Jeremy Beale/Thomas Fancutt Jeremy Beale/Thomas Fancutt - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Jesse Delaney/Benard Bruno Nkomba6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
06.03.20
semifinále
vs. Jeremy Beale/Thomas Fancutt7-63, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Kazuma Kawachi/Kento Takeuchi7-64, 6-4 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. David Barclay/Winter Meagher6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
22.10.19
1. kolo
vs. Max Purcell/Luke Saville3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal M25+H Oliveira - tvrdý
23.09.19
semifinále
vs. Adrian Barbu/Danylo Kalenichenko6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.09.19
finále
vs. Riccardo Maiga/Pablo Vivero Gonzalez7-60, 7-5 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo
vs. Ricardo Brancal/Bernardo Gandara6-0, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
čtvrtfinále
vs. Alberto Barroso Campos/Miguel Damas6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
16.09.19
1. kolo
vs. Herve Antchandie/Anatoliy Petrenko7-61, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Filip Bergevi/Florian Lakat4-6, 4-6 prohradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Antoine Escoffier/Maxime Tchoutakian3-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba/Alexander Shevchenko7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Switzerland M15 Horgen - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. John Hu/Robert Ziganshin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
semifinále
vs. Luca Staeheli/Damien Wenger6-71, 7-65, 6-10 prohradetail zápasu
26.08.19
čtvrtfinále
vs. Mischa Lanz/Timo Lanz6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Switzerland M25 Schlieren - antuka
19.08.19
1. kolo
vs. Mats Hermans/Bart Stevens7-5, 4-2, Mats Hermans/Bart Stevens - skrečvýhradetail zápasu
19.08.19
čtvrtfinále
vs. Jakub Paul/Luca Staeheli7-63, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
semifinále
vs. Petr Nouza/David Skoch6-72, 4-6 prohradetail zápasu
Poland M25+H Bydgoszcz - antuka
12.08.19
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Aziz Dougaz6-3, 7-64 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Daniel Kossek/Mateusz Kowalczyk7-65, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
12.08.19
finále
vs. Vladyslav Manafov/David Pichler3-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Michal Dembek/Daniel Michalski4-6, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
Italy Manerbio Challenger - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Barrientos/Nikola Cacic4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Liberec Challenger - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Andrei Vasilevski/Tristan-Samuel Weissborn4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy M25+H Pontedera - antuka
22.07.19
semifinále
vs. Maxime Chazal/Kirill Kivattsev6-4, 6-2 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo
vs. Andres Gabriel Ciurletti/Corrado Summaria6-4, 6-3 výhradetail zápasu
<