ZÁPAS
19.10.17 | 2. kolo | Ulises Blanch | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | USA F34 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ulises Blanch | Or Ram-Harel | |
1. podání % | 42/73 (58%) | 40/61 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/42 (79%) | 26/40 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/31 (52%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/61 (38%) | 24/73 (33%) |
Vyhrané body celkem | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 8 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ulises Blanch vs. Or Ram-Harel - Vzájemné zápasy
19.10.17 | 2. kolo | Ulises Blanch | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | USA F34 | tvrdý |
Ulises Blanch form & Or Ram-Harel form
Ulises Blanch - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 finále | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Modena Challenger - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |