ZÁPAS
04.12.17 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Shahar Elbaz | 6-75, 7-5, 6-3 | Israel F17 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.02.97, 27 Let
19 040 $
03.02.97, 27 Let
19 040 $
Ugo Blanchet vs. Shahar Elbaz - Vzájemné zápasy
04.12.17 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Shahar Elbaz | 6-75, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
Ugo Blanchet form & Shahar Elbaz form
Ugo Blanchet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Shahar Elbaz - poslední zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |