ZÁPAS
14.10.19 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Herve Antchandie | 6-4, 6-1 | M25+H Rodez | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ugo Blanchet | Herve Antchandie | |
1. podání % | 28/55 (51%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkem | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Herve Antchandie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Herve Antchandie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Herve Antchandie | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Herve Antchandie | |
0-0 | ||
Ugo Blanchet | 4-4 | |
5-4 | Herve Antchandie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Herve Antchandie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40 | ||
3-0 | Herve Antchandie | |
0-0 | ||
Ugo Blanchet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Herve Antchandie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
23.11.95, 28 Let
23.11.95, 28 Let
Ugo Blanchet vs. Herve Antchandie - Vzájemné zápasy
14.10.19 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Herve Antchandie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25+H Rodez | tvrdý I. |
08.09.19 | 1. kolo kval. | Ugo Blanchet | Herve Antchandie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25+H Mulhouse | tvrdý I. |
Ugo Blanchet form & Herve Antchandie form
Ugo Blanchet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Herve Antchandie - poslední zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Andriamasilalao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Huet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 2-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Fiacan | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Paul-Georg Guenther | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-73, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Darko Bojanovic | 2-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Lamar Bartley | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Sajid Ur Rahman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F21 - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Roy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Mehidi Saaied | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Pedro Vide | 1-6, 3-6 | detail zápasu |