ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 6-0, 6-1 | M15 Netanya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | |
1. podání % | 16/38 (42%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/16 (88%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/37 (73%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkem | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Emmanuel Luria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.07.98, 25 Let
29.07.98, 25 Let
Ugo Blanchet vs. Emmanuel Luria - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Netanya | tvrdý |
04.12.17 | 1. kolo kval. | Ugo Blanchet | Emmanuel Luria | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
Ugo Blanchet form & Emmanuel Luria form
Ugo Blanchet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Emmanuel Luria - poslední zápasy
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |