ZÁPAS
23.07.18 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Arthur Reymond | 2-6, 6-3, 7-5 | France F15 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ugo Blanchet | Arthur Reymond | |
1. podání % | 67/123 (54%) | 50/98 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/67 (64%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 26/56 (46%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 41/98 (42%) | 54/123 (44%) |
Vyhrané body celkem | 110/221 (50%) | 111/221 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 6 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
Ugo Blanchet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-3 |
3 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, A-40 | ||
Ugo Blanchet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-3 | |
Ugo Blanchet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-3 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-5 | Arthur Reymond | |
Ugo Blanchet | 5-5 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Arthur Reymond | |
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ugo Blanchet vs. Arthur Reymond - Vzájemné zápasy
08.02.22 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Arthur Reymond | 7-62, 6-3 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
23.07.18 | 1. kolo | Ugo Blanchet | Arthur Reymond | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | France F15 | antuka |
29.04.18 | kvalifik. | Arthur Reymond | Ugo Blanchet | 7-66, 6-2 | detail zápasu | France F9 | antuka |
Ugo Blanchet form & Arthur Reymond form
Ugo Blanchet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Arthur Reymond - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |